Dokumenty ke stažení

   Ve světě financí, v tom ohromné světě možností a komplexních zákonitostí, chápeme informovanost jako jednu z nejdůležitějších věcí. Čím více informací člověk má, tím více má možností. My bychom samozřejmě rádi oslovili co nejvíce lidí, ale náš pracovní čas je omezený. Proto jsme sepsali naše myšlenky i obecnější informace do ebooků, abyste si je mohli stáhnout, přečíst a nasát z nich náš pohled na věc, i když se nevidíme zrovna tváří v tvář.

TN_řádný ebok.JPG

JAKÉ BY TO BYLO,

KDYBY VÁM VÍC ZBYLO?

   Tento ebook popisuje základní principy správy osobních financí. Pokud jste ve vedení osobní bilance a rozdělování příjmu pole neorané, je pro Vás tento ebook jako stvořený.

Stáhnout

TN_ebook inflace.jpg

INFLACE

 Zde se věnujeme jednomu makroekonomickému termínu, který je veřejně hojně skloňovaný. A sice inflaci. Jak inflace ovlivňuje naše úspory a životy? To se dočtete právě v tomto ebooku.

Stáhnout

Ebook_AI_TN.jpg

ALTERNATIVY INVESTOVÁNÍ

  Existuje tolik možností, jak zhodnocovat peníze. Vybrali jsme pár nejznámějších a jejich znaky uvedli v tomto ebooku. To abyste získali přehled o příležitostech, které teď rezonují investory. 

Stáhnout

Investice po našem_miniebook_TN.jpg

INVESTOVÁNÍ PO NAŠEM

 Jak nad investováním přemýšlíme v naší kanceláři? Co jsou podle nás nejlepší aktiva? Co je to strategická alokace? To i mnohé další vysvětlujeme v tomto ebooku.

Stáhnout

01_FZTH_titulka.jpg

SPOLUPRÁCE

S NAŠÍ KANCELÁŘÍ

   Jak probíhá spolupráce s naší finanční kanceláří? Co společně probíráme na jednotlivých schůzkách? Náš společný postup s klientem ukazumeme  v ebooku From Zero To  Hero.

Stáhnout

Hyponájem_01.jpg

HYPOTÉKA nebo NÁJEM

    Palčivá otázka v posledním období. Neexistuje na ni jednoznačná odpověď. Náš pohled na tuto problematiku máme však jasný a podělíme se o něj s Vámi. 

Stáhnout

Penze_str_01.png

PENZE

V BUDOUCNOSTI

 Připravujete se na svůj důchod? Pokud ne, možná Vás tento ebook donutí přemýšlet. Kolik peněz byste si měli odložit na důstojné stáří? Po přečtení ebooku budete mít jasno.

Stáhnout

POJIŠTĚNÍ_str_01.png

SPRÁVNĚ NASTAVENÉ

ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

 Češi jsou typičtí svým nezájmem o životní pojištění? Je podle Vás životní pojištění zbytečnost nebo nutnost? Podle nás je důležité vlastní hodnotu ochraňovat. 

Stáhnout

Plánování_str_01.png

 PLÁNOVÁNÍ 

   Plánovat nemá smysl, protože plány stejně nikdy nevyjdou. Kdo myslíte, že si má toto přesvědčení? Úspěšný člověk? To si nemyslíme.

Stáhnout