scott-graham-5fNmWej4tAA-unsplash.jpg

NAŠE

SLUŽBY

Unikátní know-how

V oboru financí se pohybujeme od roku 2011. Věříme, že vědomé zacházení s penězi, které začíná hospodařením, pokračuje tvorbou rezerv a budováním finančních aktiv, jsou klíčovými dovednostmi pro spokojenější, naplněnější a bohatší život.

Soustředíme se na

Pracujeme s klienty na vyvážení jejich domácích rozpočtů. Identifikujeme jejich výdaje, nastavíme zdravé limity a systém hospodaření, díky kterému jim každý měsíc zbyde v peněženkách více peněz.

Teprve až když je klient schopný pravidelně dodržovat zdravé limity utrácení, začneme s ním pravidelně investovat. Udržené peníze pošleme vydělávat do ziskových finančních produktů.

stromeček investice.png
udržení peněz.png
prase.png

TVORBA ŽELEZNÉ REZERVY na menší nenadálé výdaje

zajištění příjmu.png

ZAJIŠTĚNÍ PŘÍJMŮ pro případ výpadku z důvodu nemoci či dlouhodobé pracovní neschopnosti

STANOVENÍ FINANČNÍCH CÍLŮ, abychom mohli vykročit na nejlepší cestu k jejich dosažení

cíle.png
bydlení,.png

FINANCOVÁNÍ BYDLENÍ, když je současné bydlení už nedostačující

senioři.png

SPOŘENÍ NA DŮCHOD pro pohodovou rentu a bezstarostné stáří 

Bez názvu.jpg

Dokážeme zlepšit hospodaření bez výjimky každého našeho klienta.

Sjednejme si schůzku a společně přijdeme na to, jak můžeme pomoci i Vám.

REFERENCE NAŠICH KLIENTŮ

Proč spolupracujeme s kanceláří pana Brože? Protože mít peníze v cajku se vyplatí a my pak víme, co si můžeme dovolit koupit. Zároveň je fajn investovat finanční prostředky, neboť budeme mít v budoucnu více peněz. Je pro nás příjemné mít finance pod kontrolou, protože máme klid na duši.

- Manželé Radek a Bára Sobíškovi, Praha

- Stanislav Zimprich, Louny

Ruku na srdce, jsem lenoch. Na všechno mám svoje lidi. A kancelář pana Brože mi vydělává peníze aktuálně více než já sám v mé práci.

S kanceláří pana Brože spolupracujeme dlouhodobě a poslední dva roky velmi intenzivně. Naše schůzky jsou častější a pravidelné, hodně věcí řešíme i přes telefon a máme díky tomu lepší přehled nad našimi financemi. Pan Brož nám nastavil měsíční hospodaření, rozdělil peníze na „naše“ a „cizí“ a kontroluje, zda jsme schopni naše plány plnit. Je to velmi intenzivní spolupráce, která někdy byla i bolestivá a museli jsme hodně změnit pohled na naše finance a hospodaření. Ale už teď je vidět, že dokážeme generovat úspory a přemýšlet o financích, které nám každý měsíc přijdou na účet. Vše se snažíme promýšlet a evidovat, čímž se nám daří dobře plánovat do budoucna. Jsme rádi za všechny rady a tipy, které od pana Brože dostaneme. Velmi dobré je, že dokáže pohotově reagovat na situaci na finančním trhu. Takto nějak si představujeme spolupráci s finančním poradcem.

- Manželé Martin a Jaroslava Novotní, Praha