Příběhy našich klientů

Chceme všem skeptickým lidem ukázat, jaký praktický užitek má komplexní služba, kterou poskytujeme. Motivujeme naše klienty k vědomému hospodaření, to znamená nejprve k udržení peněz a potom k jejich zhodnocení. Pokud člověk není schopný peníze udržet, není vlastně co zhodnocovat. Podívejte se na několik příběhů našich klientů, kteří pod naším vedením zoptimalizovali vlastní hospodaření k nepoznání a vybudovali si tak velké rezervy a potenciál k bohatnutí. 

Udržení peněz

Rodina žijící za Prahou

Mimořádná proměna stavu osobních financí proběhla s našimi dlouholetými klienty. Podařilo se jim udržet a také zhodnotit ohromný objem peněz, i když takřka půlku naší spolupráce živil rodinu pouze jeden řádný příjem. 

Studentka studující v Praze

Už dávno není pravdou, že lidé, kteří mají nejhlouběji do kapsy, jsou právě vysokoškolští studenti. Naše mladá klientka je toho důkazem. Stačí mít osvojené správné návyky při práci s penězi. 

Mladík z Prahy

Co se mladému muži za pouhých 13 měsíců naší spolupráce povedlo, je opravdu inspirující. Díky finanční rezervě, kterou si pod naším vedením vybudoval, má teď větší klid na práci i na svůj soukromý život. Nechceme si samozřejmě připisovat všechny zásluhy. Klíčovou věcí je samozřejmě disciplína při našich finančních volbách.

Rodina z Prahy

Když se do hospodaření vloží úsilí, je neuvěřitelné, jaké věci se potom dějí. Ano, chce to čas, vytrvalost a disciplínu, ale odměna v podobě splnění životních cílů je pak o to sladší. Přesvědčila se o tom i rodina z Prahy, se kterou spolupracujeme od roku 2015. 

Mladý pár z Prahy

Rádi bychom Vám ukázali, jak mladý pár z Prahy vzal své hospodaření opravdu vážně a během velmi krátké doby dovedl udržet a také zhodnotit úctyhodný objem prostředků. V tomto případě opravdu platí "Když se chce, všechno jde." 

Mladík z Prahy #2

Někdy nás naše nesprávné hospodaření dokáže opravdu vytrestat a přivést do složité situace. Zažíval to na vlastní kůži i mladík z Prahy. S naší pomocí se mu ale podařilo jeho hospodaření opět narovnat a získat nad ním kontrolu.

Mladík z Prahy #3

Na tomto příběhu jde nádherně vidět, jaké zázraky se dějí, když se člověk vymaní ze zažitých vzorců a věci začne dělat jinak. Ano, chce to na začátku pevnou vůli a trochu odříkání, ale výsledky vždycky stojí za to.