Zhodnocení peněz

Pokud člověk není schopný peníze udržet, není vlastně co zhodnocovat. Proto je naším prioritou naučit klienty správně hospodařit, čili udržet více peněz, a pak s nimi udržené peníze zhodnotit. Díky našemu zázemí, know how a informacím jsme schopni jejich prostředky zhodnotit velmi efektivně. 

Mladá žena z Prahy

Pro mnoho lidí bylo investování během koronavirové paniky sebevraždou. Pro nás ne. Pro nás a naši klientku z Prahy to bylo přesně naopak. V kontextu financí a zhodnocování peněz jsme využili příležitost a díky našim znalostem chování finančního trhu jsme dokázali klientčiny investice navýšit takřka o 1.400.000 Kč za 2 a čtvrt roku. Však se podívejte.

Mladá žena žijící v Anglii

Výhodou našeho strategického investování je jeho vyrovnanost a stabilita. I když investory a největší světové hráče na poli akcií a dluhopisů znejistí situace okolo pandemie coronaviru, náš konzervativní přístup k investování výkyvy cen aktiv zmírní a hodnotu portfolia ochrání. Přesně jako se tomu tak stalo při investování s naší klientkou žíjící v Anglii.