VYBERTE SI
SVŮJ DÁREK

Vyberte si jeden z předmětů podle Vaší libosti.

Dárek #1
VB.jpg

VISION BOARD STARTER PACK

   Nastartujte svou motivaci s vlastním Vision boardem, čili s nástěnkou Vašich snů. V tomto starter packu Vám dáme nástěnku, kotevní materiál, špendlíky pro uchycení prvků na board, barevné papírky a fixy, abyste si mohli ihned doma nebo v kanceláři zřídit vlastní studnici motivace.

   Člověk je hned lépe odhodlaný, když má před očima své sny a cíle. V náročných chvílích mu jediný pohled na nástěnku připomene, proč se na tu těžkou cestu vydal.

 

Ať Vaše motivace nebere konce!

Prase.jpg
Dárek #2

BRZY PLNÉ PRASÁTKO

   Jste zvyklí peníze odkládat stranou na pozdější časy a spíše než bankám věříte starým osvědčeným způsobům, jak si "ustájit" peníze? Teď můžete spořit do zlatého prasátka, které sice může být na začátku prázdné, ale určitě se při Vašem správném hospodaření brzy zaplní až k prasknutí.

   Institut spoření mincí do uzavřené kasičky vznikl již v antickém Řecku. Podoba prasete se přidala až ve středověku, protože prase bylo vnímáno jako symbol plodnosti a blahobytu.

Dárek #3

KNIHA "INVESTICE NEJEN PRO BOHY"

Amundi_book.jpg

  Chcete si osvojit základní principy investování současnosti a poslat i v této složité době peníze vydělávat? Tahle knížka Vám dodá množství rad a tipů, jak toho dosáhnout.

   Je napsána odborníky francouzské investiční společnosti Amundi, která je největší společností pro správu aktiv v Evropě. Na konci roku 2021 spravovala aktiva v hodnotě více než 2 bilionů eur. Takový subjekt bude mít v rukávu určitě pár dobrých rad, jak nakládat se svými aktivy.